fbpx

Kriolipoliza Bielsko-Biała

Kriolipoliza to zabieg, który polega na zamrażaniu tłuszczu. Dzięki niemu można skutecznie zmniejszyć ilość podskórnej tkanki tłuszczowej i poprawić wygląd swojej sylwetki. Kriolipoliza przywędrowała do Europy z USA i zyskała ogromną popularność m.in. wśród celebrytów. Jeśli jesteś zainteresowana tym zabiegiem, zapoznaj się z naszą ofertą.

Kriolipoliza w Bielsku-Białej

Zabieg kriolipolizy jest przeznaczony dla wszystkich osób, które pragną pozbyć się nadmiaru tłuszczu z niewielkich obszarów ciała np. brzucha, uda czy twarzy. W tych partiach kriolipoliza działa najskuteczniej. Pierwsze efekty zabiegu można zauważyć po ok. miesiącu, gdy metabolizacja obumarłych komórek tłuszczowych całkowicie się zakończy. Należy jednak pamiętać, iż w niektórych przypadkach efekty widocznej są szybciej, natomiast w innych trzeba na nie poczekać nieco dłużej. Szybkość pojawienia się rezultatów po zabiegu kriolipolizy (Bielsko) jest uzależniona głównie od pracy wątroby.

Jak działa kriolipoliza? Bielsko - Biała

Kriolipoliza to metoda polegająca na schładzaniu tkanki tłuszczowej. Prowadzi ona do jej rozpadu, czyli tzw. lipolizy. Podczas zamrażania, lipidy z komórek tłuszczowych zostają uwolnione i przetransportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych ulegają krystalizacji w wyższej temperaturze, niż reszta komórek złożonych z wody, dzięki czemu kriolipoliza skutecznie niszczy tłuszcz, ale nie uszkadza innych tkanek, takich jak mięśnie czy skóra.

Kriolipoliza Bielsko-Biała - przebieg zabiegu

Podczas zabiegu kriolipolizy w Bielsku-Białej przykłada się do wybranego obszaru ciała specjalne urządzenie, który zasysa tkankę tłuszczową i ją intensywnie chłodzi. Dzięki aplikatorowi ciepło zostaje dokładnie i selektywnie pobrane z komórek tłuszczowych. Podczas mrożenia dochodzi do rozpadu komórek, które są stopniowo usuwane przez limfę i krew, a w efekcie całkowicie wydalane z organizmu.

Kriolipoliza Bielsko-Biała - przeciwwskazania do zabiegu

Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, kriolipolizy nie wykonujemy:

 • kobietom w ciąży,
 • kobietom karmiącym piersią,
 • dzieciom,
 • osobom o niskim ciśnieniu,
 • osobom zmagającym się z chorobą Raynauda,
 • osobom z rozrusznikiem serca i innymi wszczepionymi urządzeniami,
 • osobom z niewyregulowaną cukrzycą,
 • seniorom cierpiącym na cukrzycę,
 • osobom chorującym na hipoproteinemię i krioglobulinemię,
 • osobom cierpiącym na choroby wątroby,
 • osobom źle reagującym na zimno.

Jeśli chcesz wykonać kriolipolizę w Bielsku-Białej, lecz któryś z powyższych punktów dotyczy Ciebie, koniecznie nas o tym poinformuj. Pamiętaj, że zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego potrzebujemy dokładnych informacji na temat Twojego stanu zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z naszego zabiegu kriolipolizy w Bielsku-Białej.