fbpx

Lipoliza iniekcyjna Bielsko-Biała

Lipoliza iniekcyjna to jeden z największych sukcesów medycyny estetycznej. Zabieg ten pozwala na spełnienie marzenia wielu kobiet, czyli redukcji tkanki tłuszczowej, w sposób bezpieczny, tani oraz skuteczny. Lipoliza iniekcyjna stanowi świetną alternatywę dla liposukcji, która jest niezwykle inwazyjna. Zabieg wiąże się z szeregiem powikłań, np. z uszkodzeniem nerwów, zatorem płuc, zakrzepami w żyłach, obrzękami, siniakami, bólem oraz długim czasem dochodzenia do siebie. Z tego powodu lipoliza iniekcyjna wydaje się idealnym sposobem na szczuplejszą sylwetkę.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna? Bielsko - Biała

Lipoliza iniekcyjna polega na miejscowym wstrzyknięciu roztworu (najczęściej mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu, L-karnityny albo organicznej krzemionki), który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Dzieje się tak ze względu na właściwości poszczególnych składników. Kiedy komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, fosfatydylocholina oraz deoksycholat powodują rozpad trójglicerydów, a L-karnityna podkręca przemiany metaboliczne tłuszczu w wątrobie.

Przed zabiegiem lipolizy iniekcyjnej wykonuje się wywiad na temat chorób oraz alergii, znieczula wybrane miejsca na ciele i dezynfekuje je. Natomiast po wstrzyknięciu roztworu mogą pojawić się zaczerwienienie, pieczenie, lekki obrzęk, swędzenie lub niewielkie krwiaki, jednak wszystkie objawy szybko ustępują.

Lipoliza iniekcyjna Bielsko - przeciwwskazania oraz efekty

Zabieg lipolizy iniekcyjnej w Bielsku-Białej umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z wielu partii ciała – od kolan przez uda, pośladki, biodra, brzuch, poduszeczki wokół pach, tricepsy w ramionach, kark, podbródek, aż po brodę. Lipolizę iniekcyjną poleca się  głównie osobom, których waga jest w normie bądź lekko ją przekracza.

Istnieje natomiast kilka przeciwwskazań, które eliminują chętnych do zastosowania zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Bielsku-Białej. Są nimi ciąża, karmienie piersią, alergia na składniki preparatu, choroby nerek i wątroby, infekcje skórne w okolicach nakłuć, epilepsja, otyłość oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.

Najważniejszym efektem jest widoczne zmniejszenie obwodu partii ciała poddanej zabiegowi. Ponadto lipoliza iniekcyjna powoduje lepsze mikrokrążenie, przyspieszenie metabolizmu keratynocytów, stymulację regeneracji skóry oraz jej lepsze odżywienie.

Lipoliza iniekcyjna w Studio Figura w Bielsku-Białej

Do zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Bielsku zachęcamy wszystkie Panie, które chciałyby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała w sposób bezpieczny i nieinwazyjny, Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachową wiedzę oraz komfort podczas wykonywania lipolizy iniekcyjnej. Bielsko-Biała to miasto, w którym zlokalizowane jest nasze studio. Dlatego jeśli są Państwo w okolicy, serdecznie zapraszamy na zabieg lipolizy iniekcyjnej.