fbpx

Liposukcja kawitacyjna - Bielsko-Biała

Odchudzanie to zjawisko, z którym miała do czynienia niemalże każda kobieta. W dobie wszechobecnego samorozwoju, dbania o siebie, w tym o swoją sylwetkę, szukanie sposobów na pozbycie się kilku kilogramów oraz ich realizacja staje się niemalże tak naturalne, jak właściwie dobrany ubiór czy zdrowe odżywianie. Jednak zdarza się, że w wyniku zbyt szybkiej utraty wagi bądź pominięcia pewnej partii ciała podczas ćwiczeń, niechciany tłuszcz pozostaje na swoim miejscu. W takim przypadku warto rozważyć wybranie się na zabieg liposukcji kawitacyjnej do naszego studia w Bielsku-Białej. 

Jak działa liposukcja kawitacyjna?

Liposukcja kawitacyjna, w przeciwieństwie do klasycznej, jest zabiegiem nieinwazyjnym. Polega na działaniu na skórę falami ultradźwiękowymi o niskiej częstotliwości w celu zredukowania tkanki tłuszczowej. Komórki ją tworzące zostają wprowadzone w oscylacyjne drgania, dochodzi do uszkodzenia ich ścian, a w efekcie do ich rozpadu. Dodając do tego wzrost temperatury, tłuszcz zostaje spalony, a cała tkanka w tym konkretnym obszarze zredukowana.

Zabieg liposukcji kawitacyjnej ma tę zaletę, że może zostać wykonany na większości partii ciała, gdzie gromadzi się tłuszcz – począwszy od kostek przez łydki, środkową część kolan, uda, pośladki, odcinek lędźwiowo-krzyżowy pleców, skończywszy na rękach.

Liposukcja poza redukcją niechcianej tkanki tłuszczowej ma jeszcze szereg innych rezultatów. Zabieg ten poprawia elastyczność i ujędrnienie skóry, przyspiesza metabolizm oraz przemianę materii, a także pomaga w likwidacji cellulitu.

Niestety, istnieje kilka przeciwwskazań dotyczących zabiegu. Na liposukcję nie powinny się decydować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z chorobami przewlekłymi narządów wewnętrznych, endokrynologicznymi, osteoporozą i nowotworami, mającymi nadciśnienie tętnicze lub zmiany na skórze takie jak wysypki blizny czy rany, o słabej krzepliwości krwi, a także przyjmujące leki hormonalne.

Liposukcja kawitacyjna w Studiu Figura

W naszej ofercie również znajdą Państwo zabieg liposukcji kawitacyjnej. Bielsko-Biała to miasto, gdzie zlokalizowane są nasze dwa studia – na alei Armii Krajowej oraz na ulicy Gen. St. Maczka. Gwarantujemy profesjonalizm, dostęp do niezawodnego sprzętu oraz najwyższą jakość usługi. Ceny oraz czas trwania zabiegu wahają się w zależności od wybranego przez Państwo obszaru ciała, który ma zostać poddany liposukcji kawitacyjnej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a utrzymywać się będą, jeśli dodatkowo zadbają Państwo o prawidłowe odżywianie i odpowiednią ilość aktywności fizycznej.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego Studia Figura.